Про нас


Наші дипломи - RM Studio


    RM Studio Тернопіль – українська інтернет компанія, що займається створенням та просуванням різних ресурсів у мережі протягом ось уже трьох років. За час, проведений на ринку, ми виробили безцінний досвід, який завжди працює на користь наших клієнтів.

    У нашій команді складаються лише перевірені часом професіонали, завдяки чому ми здатні виконати величезний діапазон різних завдань. До них належать:

  • Розробка лендінгу - чудовий вибір представити будь-який продукт чи послугу, у максимально зручній для потенційного клієнта формі;
  • Розробка інтернет магазину - ідеальне рішення для ведення торгівлі товарами будь-яких типів;
  • Створення корпоративного сайту - відповідний варіант для великої компанії;
  • SEO просування сайту – необхідна умова для того, щоб отримувати віддачу від вашого проекту, досягти та утримати високі позиції в пошуковій видачі;
  • SMM просування – соціальні мережі можуть стати ефективним інструментом у просуванні вашого ресурсу, оскільки вони є важливим аспектом у житті практично кожної сучасної людини;
  • аудит сайту та інші послуги, спрямовані на підвищення його працездатності.

    Ми вважаємо, що індивідуальний підхід до кожного з наших клієнтів є надзвичайно важливим, оскільки це дає найкращі результати в реалізації необхідних завдань.

    Під особистісним підходом ми маємо на увазі постійну співпрацю з клієнтом на всіх етапах роботи. Таким чином, ви можете зв'язатися в будь-який зручний для вас час з менеджером, дізнатися у нього всі деталі, поточний прогрес під час робіт, що проводяться, уточнити будь-які нюанси і прояснити всі питання. Сайт та реклама під ключ мають приносити видимі результати, з якими ви можете ознайомитись у будь-який момент. Більше того – ми не робимо таємниці за сімома замками з бюджету, а значить, ви можете ознайомитися з усіма видатками щодо будь-якого з процесів.

Відповідальний та прозорий підхід

    Завдяки високому рівню підготовки наших фахівців, нам вдалося організувати всі робочі завдання з максимальною ефективністю, що дозволяє найкраще заощадити час і отримати результати в найкоротші терміни. Наприклад, починаючи з перших етапів розробки, SEO-фахівці досконально проробляють оптимізацію.

    Це дає можливість займатися просуванням не тільки відразу після завершення, але й у процесі створення сайту за рахунок використання  навичок професійних копірайтерів та програмістів. Такий підхід особливо актуальний при розробці лендингів або інтернет-магазинів, що продають, коли від успіху і віддачі безпосередньо залежить дохід.

    Як бачите, наше агентство зі створення сайтів враховує всі особливості та пропонує найкращіе шляхи для вирішення поточних завдань. Всебічна оцінка кожної конкретної ситуації, відповідальний підхід та високий рівень навичок наших спеціалістів є своєрідною гарантією для кожного з наших клієнтів. Крім того, ми маємо міжнародні сертифікати, що підтверджують наш рівень.

    Ви можете замовити у нас як створення сайту під ключ, з повним спектром супутніх послуг, так і певний вид робіт. Іншими словами, іноді потрібно просто максимально оптимізувати існуючий ресурс, а не створювати новий з нуля. Сучасні технології дозволяють ефективно взаємодіяти з клієнтом незалежно від його розташування, а весь алгоритм роботи побудований таким чином, щоб забезпечувати дотримання всіх побажань та здавання проекту у вказаний термін.


    Таким чином, співпрацюючи з нами, ви можете бути повністю впевнені в абсолютній прозорості всіх процесів та професіоналізмі співробітників нашої компанії. Складно уявити собі бізнес, засоби інформації чи будь-яку творчу ініціативу без залучення інтернету, адже сучасний світ нерозривно пов'язаний із цим динамічним середовищем.

    Вкрай важливо завжди залишатися на рівні, тому що найшвидше зростаюче у світі середовище має й високу конкуренцію, якій необхідно відповідати – мало лише зробити хороший сайт, потрібно щоб він завжди ефективно служив вашим цілям. Ми завжди готові допомогти у цій непростій справі, вклавши весь наш досвід та вміння у ваш успіх. RM Studio – це студія реального маркетингу!!