В інтернеті продається все,
з нами продавати там ще легше

6 ПРИЧИН ПРАЦЮВАТИ З НАМИ

ЕКСПЕРТНІСТЬ У нашій компанії працюють професіонали з багаторічним досвідом роботи у сфері інтернет-комерції.
ОТКРЫТЫЙ БЮДЖЕТ Працюємо повністю прозоро і готові відповісти за кожну витрачену гривню.
КОМПЛЕКСНЫЙ ПОДХОД Ви можете довірити нам весь спектр робіт по Вашому сайту. Крім опрацювання заявок і замовлень, звісно. :)
ДОСВІД БІЛЬШЕ 4-Х РОКІВ За понад 4 роки в роботі сотні успішних проєктів клієнтів, деякі зі щомісячним прибутком понад мільйон гривень.
ПОВНА ЗВІТНІСТЬ За виконаними роботами і досягнутими завдяки їм результатами, наприкінці кожного звітного періоду.
ПОСТІЙНА ПІДТРИМКА У будь-який момент Ви можете звернутися до провідного менеджера для отримання інформації щодо Вашого сайту.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ:

НАД ВАШИМ ПРОЄКТОМ ПРАЦЮВАТИМЕ ЦІЛА КОМАНДА ВУЗЬКОПРОФІЛЬНИХ ФАХІВЦІВ

WEB-дизайнер

Отрисує будь-яку сторінку, банер, картинку за останніми вимогами дизайну і ваших уподобань.

SMM-спеціаліст

Змусить соц. мережі бути не тільки розвагою, а й джерелом клієнтів.

Програміст

Майстер коду створить сайт, функціонал, виправить усі баги й оптимізує його.

Маркетолог

Детально проаналізує конкурентів і створить комплексну стратегію розвитку бізнесу.

SEO спеціаліст

Приведе клієнтів з пошукових систем і допоможе оптимізувати сайт під вимоги пошукових алгоритмів.

PPC спеціаліст

Прорекламує ваш проєкт, щоб про нього дізналася максимальна кількість цільової аудиторії.

Копірайтер

Напише такі інформаційні та продавальні тексти для сайту, що покупці захочуть їх читати. :)

Менеджер проекту

Постійно підтримує комунікацію, а також контролює терміни виконання всіх зобов'язань.

RM Studio - робота на якість і результат

    Інтернет є середовищем, що найшвидше розвивається, в якому однаково ефективно розвиваються бізнес і творчість. Головна умова успіху Вашого проекту - це наявність якісного майданчика, для створення якого потрібна робота професіоналів. Успішність і відвідуваність сайту, чи то інформаційний ресурс, чи то інтернет-магазин, залежать від багатьох чинників, і лише глибоке знання всіх процесів і підводних каменів дає бажаний результат.

    RM Studio - це компанія професіоналів, студія реального маркетингу з величезним досвідом роботи в основному на вітчизняному ринку. Перебуваючи в Тернополі, ми працюємо не тільки з вітчизняними, а й із зарубіжними замовниками, постійно розширюючи список своїх клієнтів і домагаючись найкращих результатів. Наші фахівці допоможуть Вам досягти нових висот у вирішенні поставлених завдань, оцінити ризики і здібності конкурентів. Ми пропонуємо своїм клієнтам повний спектр послуг зі створення та просування різних інтернет-ресурсів.


Підписка на новини

СПІВПРАЦЮЮЧИ З НАМИ, ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ:

  • Створити сайт будь-якої складності;
  • Просунути сайт у ТОП-10 видачі Google;
  • Запустити контекстну рекламу в Google та інших пошукових системах;
  • Отримати стабільну кількість клієнтів із соціальних мереж (SMM);
  • Провести аудит сайту з метою виявити слабкі сторони;
  • Створити унікальний фірмовий стиль своєї компанії.

    Завдяки величезному досвіду роботи, ми постійно перебуваємо в курсі найсучасніших тенденцій інтернет-маркетингу та веб-дизайну, що дає змогу максимально ефективно використовувати наявні на сьогоднішній день інструменти для вирішення завдань наших клієнтів.

    Володіючи різнобічним, творчим підходом, ми не використовуємо готових, шаблонних рішень, завжди практикуючи виключно індивідуальний підхід. Крім того, ми завжди намагаємося продумати все до дрібниць, і зробити навіть трошки більше, ніж було обумовлено. Наша веб-студія не просто пропонує створення сайтів, а й забезпечує максимальну віддачу ресурсу і глибоке опрацювання стратегії розвитку у всіх сферах.

ЩО ДАСТЬ ІНТЕРНЕТ ВАШОМУ БІЗНЕСУ?

 
Дозволить збільшити продажі

Безперервний успіх заснований на можливості постійно знаходити нових клієнтів. Залучити тисячі людей, використовуючи традиційні маркетингові методи, неймовірно затратно, до того ж тут немає жодних гарантій успіху. Вихід в онлайн дасть вам можливість залучити таку кількість людей, про яку ви навіть не мріяли, сплачуючи за це значно менше. А головне, тут ви зможете відстежувати результати всіх ваших зусиль.

 
Зробить бізнес більш гнучким

В інтернеті ви можете постійно експериментувати. Будь-які промо-акції, банери або заклики до дії можуть бути оцінені з погляду ефективності та результату.

 
Дасть змогу швидко залучати клієнтів

Якщо ви ще не помітили, технології в сучасному світі швидко набирають обертів і займають дедалі сильніші позиції на ринку. Це, своєю чергою, позначається на залученні клієнтів, коли сьогодні налаштувавши - завтра вже можна отримати перші результати.

 
Дасть змогу розширити вашу аудиторію

В інтернеті у вас з'явиться чарівний інструмент: посилання, якими ви зможете ділитися з усіма. Якщо хтось захоче порекомендувати вас своїм друзям, їм буде набагато простіше надіслати адресу вашого сайту, ніж записати адресу вашого офісу і телефон. Не кажучи вже про те, що люди з більшою ймовірністю клацнуть на ваше посилання, ніж приїдуть у ваш магазин.

 
Дасть змогу розвивати свій бізнес у соціальних мережах

Щойно ви заявите про себе онлайн, вам потрібно буде почати використовувати найпотужніший інструмент просування в мережі - соціальні мережі. ВКонтакте, Facebook, Twitter і Instagram настільки увійшли в повсякденне життя, що тепер багато хто покладається тільки на них під час пошуку корисної та достовірної інформації.

 
Дасть змогу формувати сильний бренд

Сьогоднішніх покупців важко провести. У 9 з 10 випадків вони проведуть невелике онлайн-дослідження, перш ніж вирішать придбати якийсь товар або послугу. Таким чином, ваш сайт може стати головним джерелом інформації та гарантій для потенційних клієнтів.


Інтернет - цінний елемент бізнесу

    За рідкісними винятками, кожен підприємець у сучасному світі розуміє цінність наявності власного інтернет-ресурсу, за допомогою якого можна реалізувати свої ідеї та плани. Однак багато хто намагається заощадити, створюючи сайт самостійно в простих онлайн-редакторах або замовляючи роботу у веб-майстрів-початківців. У цьому разі таку категорію людей можна охарактеризувати прислів'ям - "скупий платить двічі".

    Подібний сайт буде мало відвідуваний, адже для того щоб створити повноцінний інтернет-майданчик з нуля, потрібен комплексний підхід, який дає змогу врахувати всі можливі аспекти. Причому, робити це слід із самого початку, адже дизайн і юзабіліті ресурсу відіграє настільки ж важливу роль, як і подальша його розкрутка.

Саме завдяки всеосяжному, повноцінному підходу, ми створюємо гідні продукти, що користуються успіхом у користувачів. Сюди ж відноситься і реклама в пошукових системах - замовити її буде хорошим рішенням, яке почне приносити плоди в найкоротші терміни. Рівень нашого професіоналізму підтверджено безліччю міжнародних сертифікатів, що є вагомим аргументом.

Ефективність і прозорість усіх процесів

    Незалежно від того, що Вам потрібно - корпоративний сайт, інтернет-магазин або невеликий лендінг для демонстрації Вашого нового продукту - ми виконаємо все відповідно до ваших побажань і в обумовлені терміни. Водночас, Ви можете звернутися до нас і в тому випадку, якщо Вам потрібні окремі послуги інтернет-маркетингу.

    Перебуваєте Ви в Україні чи за її межами, ми зробимо все, що в наших силах для Вашого зростання та успіху. Наші менеджери просто зараз готові детально обговорити з Вами всі нюанси і запропонувати різні рішення, спираючись на Вашу конкретну ситуацію, особисті побажання і смаки. Ви можете звернутися до нас за будь-яким із зазначених контактів або залишити заявку через форму зворотного зв'язку, і оцінити всі переваги роботи зі справжніми професіоналами.