Розробка сайтів будь-якої складності

Непросте питання для підприємців-початківців або навіть діючих підприємців. Однак сучасний світ цілком і повністю пов'язаний з інтернетом. Складно уявити собі будь-який бізнес або засіб масової інформації, без інтернет-сайту. Стрімкий розвиток інформаційних технологій надає величезні можливості, які відкриває це середовище. Цілком природно, що кожен прагне так чи інакше скористатися тими перевагами, які дарує інтернет. Але крутий сайт неможливо зробити без чіткої постановки завдання і не менш чіткого його вирішення. Тому, для створення сайту, що продає, сухому використанню брифів ми віддаємо перевагу переговорам

ЯКИЙ САЙТ ВИРІШИТЬ ВАШІ БІЗНЕС-ЗАВДАННЯ?

Landig Page

Продающий односторінковий сайт для товара чи послуги

від 500$

Замовити
Корпоративний сайт

Повноцінне представлення компанії в інтернеті

від 1500$

Замовити
Інтернет-магазин

Продавайте товари в інтернеті без обмежень

від 2500$

Замовити
Сайт під ключ

Індивідуальна розробка всього функціоналу та адмін-панелі

За результатами прорахунку

Замовити

Плюси інтернет-бізнесу

    Ми працюємо з різними Cms - wordpress, бітрікс та іншими, що відкриває великі перспективи для втілення всіх ваших ідей. З іншого боку, якщо ви, наприклад, хочете замовити розробку інтернет-магазину, у цьому разі найширші можливості можуть бути реалізовані за допомогою використання нашого власного самописного движка.

    Подібний торговий майданчик може приносити величезний прибуток, не вимагає оплати за оренду приміщення, різних виплат, отримання дозволів тощо. Це чудова можливість створити повноцінний бізнес з нуля, або розвинути вже наявний. Найкраще замовити інтернет-магазин з подальшим його розкручуванням у пошукових системах і соціальних мережах - таким чином, ви з самого початку забезпечуєте собі гідне місце на ринку.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

 
Формування технічного завдання:

Аналізуючи схожі сайти і тренди дизайну, не використовуючи шаблонні рішення, разом з Вами обговорюємо і погоджуємо те, що має бути на сайті, будуємо структуру майбутнього сайту в режимі "Онлайн".

 
Підбір необхідного функціоналу:

На підставі цілей майбутнього сайту формуємо список елементів, програмних модулів, необхідних для їх реалізації. Вибудовуємо ланцюжок взаємодій клієнта з сайтом і методи подачі інформації.

 
Формування прототипу:

На підставі ТЗ і майбутнього функціоналу відмальовуємо схематично всі сторінки сайту, плануємо розташування блоків, текстової інформації та стиль її подачі.

 
Відмальовування макета:

Усе обумовлене і задокументоване промальовуємо за всіма вимогами Юзабіліті (зручності використання сайту) та останніх тенденцій сайтобудування, зважаючи на 3 основні роздільні здатності екрана (десктоп, планшет, мобайл).

 
Верстка:

Перетворюємо відмальований макет на програмний код, зручний для використання в будь-якому браузері, і готуємо сайт до програмування.

 
Програмування:

Впроваджуємо весь узгоджений функціонал і дизайнерські рішення на сайт. Розміщуємо його на хостинг і підключаємо домен.

 
Наповнення контентом:

Навчаємо Вас як завантажувати інформацію і товари на сайт. Як його оформляти та редагувати. У разі потреби - робимо це за Вас.

 
Тестування та оптимізація:

Після проведення всіх робіт з розробки та наповнення, тестуємо сайт на працездатність, виправляємо знайдені баги і готуємо до здачі проекту. Проводимо початкову оптимізацію сайту під пошукові системи.

 
Здача проекту

Передаємо всі адміністративні доступи з управління сайтом Вам, допомагаємо з розбором функціоналу. Розробляємо стратегію його подальшого просування в інтернеті.

 
Підтримка

Протягом 6 місяців з моменту здачі проєкту виправляємо всі помилки і баги розробки, які не були виявлені на етапі тестування (у разі їх залишкової наявності).


Величезні можливості для кожного

    Для того, щоб найефективніше просувати свої починання, чи то бізнес, творча ініціатива, чи то інформаційний ресурс, необхідно створити власний сайт. Залежно від передбачуваного виду діяльності, а також ваших вимог і переваг, ми допоможемо підібрати вам найбільш оптимальний варіант для успішного розвитку ваших ідей. Щоб отримати готовий сайт під ключ, як мінімум вам потрібно мати більш-менш цілісну концепцію того, чим ви хочете займатися.

    Ми запропонуємо вам різні варіанти дизайну і функціоналу, і забезпечимо максимальну прозорість бюджету і всіх проведених робіт. Навіть якщо на початковому етапі ви не дуже ясно уявляєте собі, який вигляд матиме ваш майбутній сайт - не біда. У процесі обговорення ви обов'язково сформуєте цілісне уявлення. Дизайн, розробка, верстка сайтів - наша парафія. За роки, проведені на вітчизняному ринку інтернет-технологій, ми виробили безцінний досвід, який служить кожному з наших клієнтів.

Прагнете охопити максимальну аудиторію та розвивати власний бізнес? Збільшуйте свій прибуток разом з RM Studio!

Безліч ефективних рішень

    Якщо ж вам потрібно продати конкретний продукт або послугу, чудовим рішенням буде створити стильний, якісний Лендінгем з помітним дизайном і професійними текстами, що продають. Цей тип інтернет-ресурсів відрізняється спрощеною навігацією, і розрахований на конкретну купівельну аудиторію. Такий підхід від самого початку орієнтований на максимальне залучення клієнтів.

    Будь-якій компанії або агентству, незалежно від виду діяльності, також необхідно своє представництво в інтернеті, а тому замовити корпоративний сайт буде правильним рішенням. Це не тільки сприятиме приросту клієнтської бази та приверненню уваги інвесторів, а й дасть змогу співробітникам ефективніше взаємодіяти між собою. Якщо ж ви, наприклад, займаєтеся музикою - вам слід замовити сайт візитку. Недорого, швидко, абсолютно прозоро і з урахуванням усіх ваших побажань - RM Studio докладе всіх зусиль для процвітання ваших ідей.